Jak aktywować eSKOK?

 1. Odwiedź najbliższy oddział SKOK Chmielewskiego.
  Znajdź placówkę w Twoim regionie: www.skokchmielewskiego.pl/oddzialy
 2. Podpisz w oddziale niezbędne dokumenty.
 3. Aktywuj konto i ciesz się dostępem do usługi eSKOK.

Aktywacja dostępu do eSKOK przez stronę internetową

 1. W przeglądarce wpisz adres: www.skok.pl
 2. Wybierz przycisk „Aktywuj dostęp” w bloku logowanie do serwisu
 3. Uzupełnij formularz aktywacji dostępu do Usługi eSKOK, a następnie po zweryfikowaniu poprawności wprowadzonych danych, zaakceptuj je klikając przycisk Dalej
 4. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę ustanawiania nowego Hasła dostępu. Hasło do Serwisu internetowego powinno składać się z: 8 do 15 znaków (cyfry, znaki specjalne, małe i wielkie litery – bez polskich znaków diakrytycznych jak „ą”, „ę”, „ś”)
 5. Kolejnym krokiem jest wybranie obrazka bezpieczeństwa, z dostępnej puli obrazków, który będzie prezentowany podczas kolejnych logowań do Serwisu internetowego.
 6. Potwierdź aktywację serwisu internetowego hasłem jednorazowym, który otrzymasz w wiadomości SMS, na wskazany w Placówce Kasy numer telefonu komórkowego.

KOLEJNE LOGOWANIE

 1. Przejdź na stronę internetową: www.eskok.pl
 2. W pole Login wpisz swój Login i kliknij Dalej, a w kolejnym kroku w pole Hasło – Hasło do Serwisu internetowego. Zaakceptuj dane klikając przycisk Zaloguj się.
 3. Następnie potwierdź logowanie do serwisu jednorazowym hasłem sms otrzymanym na wskazany w Placówce numer telefonu komórkowego.